|
Статті
У категорії матеріалів: 70 Показано матеріалів: 51-60 |
Сторінки: « 1 2 ... 4 5 6 7 » |
Сортувати по:
Даті ·
Назві ·
Рейтингу ·
Коментарям ·
Переглядами
У переддень свята Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці у школі відбулась лінійка. Учениця шостого класу, Садова Мирослава, ознайомила учнів з історією виникнення свята. Вірші до Богородиці читали учні 1-5 класів. Сценку про козацьку могилу декламували учні: Садова Мирослава, Возна Сніжанна, Жалобніцька Ірина; а ролі козаків виконали Звозда Станіслав, Хоманчук Олег, Дитрак Юрій. Героїв Небесної сотні та учасників АТО пом’янули хвилиною мовчання та помолились за їхні душі.
Окрім лінійки, було організовано книжкову виставку «Полум’я нації» з метою поглиблення знань учнів про визначних захисників України.
|
1 жовтня у Горішненській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся «Квітковий вернісаж». Учні та класні керівники підготували композиції: «Небесній сотні – слава» (8-9 кл), «Україна – моя Батьківщина» (5 кл), «Україна в небезпеці!» (6 кл), «Ой на горі, на Маківці» (1-3 кл), «В Україні надвечір’я» (7 кл). Проявивши талант та фантазію, перемогли учні 8 та 9 класу.
|
В першу неділю жовтня вся Україна святкувала День вчителя. З традиційними привітаннями звернулися і випускники Горішненської ЗОШ І-ІІ ст до своїх вчителів.
Крім того, згідно задумки сценарію, учні школи мали змогу спостерігати, як вчителі школи із величезним запалом беруть участь у різноманітних конкурсах.
Перший конкурс - розминка. Вчителі відчули себе у ролі учнів, складаючи жартівливий професійний екзамен. Екзамен склали Ланчут А. І та Гарасюк О. М.
Другий конкурс для ерудитів. Ревер Н. М. та Ланчут Г. І. із закритими очима витягували предмети з коробки та називали їх. Переможцем стала Надія Михайлівна.
Третій конкурс - "Мозаїка". Класні керівники (Волкова О. А, Рибак О. Д., Рудецька Н. І.) отримали по конверту, у я кому знаходилось фото одного з їх учнів, розрізане на пазли. Гравці складали з частинок цілу картину. Найшвидше впоралась та перемогла Ольга Анатоліївна.
Четвертий конкурс - "Меморі". Класні керівники із наданих дитячих фото відбирали фото учнів свого класу та називали їх.
П’ятий конкурс - "Термінова інвентаризація". Таньчак Н. В. та Ратич Г. Д. за лічені секунди запам’ятовували предмети, що лежали на столі. Після того, як речі були заховані під скатертиною, по пам’яті вчителі перелічували предмети. Перемогу здобула Галина Дмитрівна.
Шостий конкурс "Вчитель доброти". Протягом хвилини Лях О. М. та Спас К. Р. на аркуші паперу ставили оцінки - 12 балів з підписом. Перемогла Оксана Миколаївна, поставивши за визначений час більшу кількість оцінок.
Свято підготували класний керівник дев’ятого класу - Волкова О. А. та педагог-організатор Моцяк Г. Л. |
День Знань у Горішненській ЗОШ розпочався Службою Божою, яку відправив о. Олександр. Урочисту лінійку розпочали молитвою та виконанням Державного гімну. Хлібом та сіллю на вишитих рушниках зустріли батьки своїх дітей - учнів 1 класу. Із словами привітання виступили директор школи Маланчук Г. Ю. та о. Олександр. Слово від батьків учнів першого класу мав Костецький І. Й. У виконанні вокального ансамблю прозвучали пісні "Рідна школа", "Мої вчителі". Свято завершили молитвою, хвилиною мовчання (за всіх учасників АТО, які загинули). Квіти до пам’ятника "Борцям за волю України" положили учні 9 класу.
|
20 березня у нашій школі відбувся усний журнал "Тарас Шевченко - великий син українського народу", присвячений 201 річниці від дня народження Т. Шевченка. У святі взяли участь учні 1-9 класів. Перша сторінка цього журналу мала назву "Життя і творчість Т. Шевченка." Учні поставили сценки із життя Тараса.
На другій сторінці під назвою "Поезія Т. Шевченка" учні молодших класів натхненно читали поезію Кобзаря, пробуджуючи у присутніх почуття патріотизму.
На третій сторінці відбулася вікторина, яка показала, що учні нашої школи добре знають творчість Т. Шевченка.
На останній сторінці "Твори Шевченка у малюнках дітей" учні продемонстрували свої найкращі малюнки.
Протягом свята проникливо і сердечно звучали пісні у виконання дітей.
Атмосфера свята, вдягнені у вишиванки діти, рушники та портрети Кобзаря - усе це свідчило, що українська мова та традиції українського народу не забуті, вони живуть серед нас. А це те, чого прагнув великий син України, Тарас Григорович Шевченко.
Свято підготували вчитель української мови та літератури Гарасюк О. М. та вчитель музики Моцяк Г. Л.
|
Стало традицією відзначати свято рідної мови у школі. Цього року 21 лютого відбувся усний журнал "Рідний край" (підготували вчитель української мови Рудецька Н.І., педагог-організатор Моцяк Г. Л. та учні 7 класу).
Розпочали свято виконанням гімну. Ансамбль молодших класів виконав пісню "Над старими яворами", "Радуйся Маріє", "Мова колискова".
Перегорнули сторінки:
1. "Держані символи України"
2. "Народні символи України"
3. "Мова калинова"
4. "Слово про рідну матір"
5. "На книжкову полицю"
Ведучими свята були Жалобніцька І та Бас М. Про значення мови у житті людини розповідали учні Борисенко О., Стасів Ю., Возна С., Балук М., Степаняк Н.
Свято завершили молитвою за Україну "Боже послухай благання". |
У п’ятницю (28.02) у школі провели відкриту виховну годину "Доброта, як сонце, завжди гріє".
Ведуча Садова Мирослава читала вірші, прислів’я, розповідала легенду про народження дитини.
Учні 2 класу показали гру "Сонечко і промінчики" та виконали пісню "Доброта".
У клас завітав філософ із четвертого століття (Степаняк Р. - 8 кл.), який зачитав учням правила чесності та доброти.
Учні 2 класу (Бас Х., Дубан А., Панчишин О.) та Стадник С. виконали пісню "Радуйся, Маріє".
Побажанням ведучої: "І нехай, як ясне сонце, Вас гріє доброта.", завершилася виховна година. |
Учні 5 класу згадали події,які відбулися на Майдані у 2014 р., перших героїв, які загинули на Майдані. Запалили свічки пам’яті героям Небесної сотні, читали поезії присвячені героям Майдану. На закінчення помолилися за долю України. А тих, хто загинув, пом’янули хвилиною мовчання.
Поезії читали Загурська Вікторія, Сич Анна, Спас Галина, Борисенко Марта, учні 1 класу.
|
22 січня 2015р країна святкувала 96-ту річницю об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної республіки. День - єдиної Країни!
Це свято для нас тепер є особливо важливим. Ми щодня переконуємось, що тільки в єдності і злагоді ми можемо існувати; тільки поважаючи, розуміючи і цінуючи один одного, ми зможемо досягти успіху і зберегти нашу незалежність.
Звичайно, урочистий захід відбувся і у нашій школі. З метою виховання патріотизму та почуття братерства була проведена літературно-музична композиція"День Соборності України". Учні прочитали багато віршів, присвячених Україні, підготували історичну довідку, співали патріотичні пісні. Свято провели учні 6-го класу за участі другокласників, що підготували коротку виставу про Батьківщину, любов до неї та події на майдані Софії 96 років тому. Пісні виконував шкільний ансамбль. Літературно-музичну композицію підготували Ревер Л. В., Моцяк Г. Л., Франків М. В.
|
|
| | |