Субота, 11.05.2024, 17:48

Головна » 2018 » Листопад » 19 » Планета Земля в небезпеці!
Планета Земля в небезпеці!

"Планета Земля в небезпеці!" - саме таку тему було обрано для виховної години у 3 класі, що була проведена 16 листопада. Тема неймовірно актуальна, адже щодня ми неосмислено шкодимо екології: викинена обгортка від цукерки, надмірне використання миючих засобів, поїздка на авто без необхідності, залишені увімкненими електропирилади... Перелік важко закінчити. Тому ця виховна година була проведена з метою поглиблення знань учнів про екологічну ситуацію в Україні, способи захисту природи, розвитку екологічної свідомості школярів, виховання патріотизму, любові до природи та бажання її берегти.

Після розповіді вчителя кожен з учнів мав змогу висловитись і повідомити про свої ідеї щодо збереження недоторканості природнього середовища за допомогою методу "асоціативний кущ". Протягом виховної години панувала невимушена атмосфера довіри та співпраці. Учні розповіли про свої асоціації до слова "природа", але третьокласники не лише назвали предмет чи явище, а й пояснили мотиви такого вибору, охарактеризували його важливість та можливі природоохоронні заходи. Найпопулярнішою темою серед учнів виявилась проблема стихійного вирубування лісів. Школярі наголосили, що зменшення території лісових насаджень веде до зміни екосистеми: лісові жителі втрачають домівку, зникають види флори та фауни, надмірні опади спричиняють повені, яким могли запобігти ліси, а також люди втрачають можливість природнього очищення повітря, адже це - місія дерев.

Учні довели, що вони - гідні громадяни своєї країни, які піклуються про її добробут та безпечну екологічну ситуацію.

Виховну годину провела класовод Ревер Л. В.

Переглядів: 544 | Додав: horishneschool | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »