Субота, 27.04.2024, 21:07

Головна » 2018 » Вересень » 20 » "Я пишаюсь, що я українець!" - перший урок у 4 класі
"Я пишаюсь, що я українець!" - перший урок у 4 класі

Перший урок на тему "Я пишаюся, що я українець" (урок з використанням інтерактивних методів) був проведений у 4 класі вчителем початкових класів Ратич Г. Д.

Мета уроку:

- створення святкового мікроклімату в класі;

- розширення знань учнів про найпростіші права і обов’язки людини;

- розширення знань учнів про значення знань, освіти в житті людини;

- виховання у молодших підлітків почуття патріотизму, любові до своєї Батьківщини, вияву гордості за свою країну;

- розвиток творчих здібностей учнів;

- формування компетентностей навчальної, пізнавальної, інформаційної, комунікативної, полікультурної.

Протягом уроку вчитель використала навчально-методичне забезпечення: карта України, її символи; Конституція України, репродукції краєвидів; стікери, маркери, ватман для виконання вправ; роздатковий матеріал для учнів (на кожну парту); виставка книжок українською мовою, рушники.

Урок розпочався із привітання вчителя зі святом. Дівчинка і хлопчик в українських костюмах (в ролі козачат) розповіли хто вони є, як живуть і що люблять в нас на Україні. Хвилиною мовчання та молитвою "Отче наш" було вшановано пам’ять за тих, хто захищав нашу землю, за тих хто загинув у страшній братовбивчій війні.

Учні читали вірші про Україну, її символи та обереги нашої держави. Була проведена практична робота з учнями, де було роздано "символічні колоски". На їх зернятках потрібно написати, що потрібно робити маленьким школярам, щоб наша країна ставала ще кращою, багатшою, сильнішою.

Підсумком уроку було: розгадування загадок про хліб, працю, навчання, символи, обереги України.

Переглядів: 394 | Додав: horishneschool | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »