Неділя, 19.05.2024, 16:18

Весну на крилах принесли лелеки

У нашій школі відбулося свято "Весну на крилах принесли лелеки". Його підготували і провели учні  і класів разом з класними керівниками Ратич Г. Д. та Франків М. В. і музичним керівником Моцяк Г. Д.

Метою заходу було розширити уявлення дітей про пташиний світ України, закріпити бережливе ставлення до природи.

Учні 2  класу виконували ролі квітів та сонячних промінчиків, декламували вірші В. Паронова, П. Воронько, М. Познанської, К. Прелісної, виконали пісні "Дощик", танець "Парасольки".

Учні 4 класу "були" перелітними птахами: лелекою, шпаком, жайворонком, соловейком, граком. Діти виконували діалоги, розігрували веселі сценки про птахів, виконували пісні "Лелеченьки", "Запрошу на Україну" та інші.

Метою виховного заходу було залучити дітей до збереження традицій українського народу. У наших предків був звичай пекти печиво у вигляді птахів і розвішувати його на деревах на свято Сорока святих. Діти змогли втілити свій задум завдяки бабусі Костецькій М., що спекла до цього свята печиво.

На святі проводилась цікава вікторина про птахів. Діти відповідали на різні пізнавальні запитання за що отримали призи. На святі діти не тільки ознайомилися з цікавою інформацією про птахів, а й вчилися їх охороняти, робити для пернатих друзів добро.

Кульмінацією свята стали композиція "Запрошу на Україну", у якій взяли участь всі учасники свята.

Категорія: Мої статті | Додав: horishneschool (03.05.2017)
Переглядів: 455 | Рейтинг: 0.0/0