Неділя, 19.05.2024, 17:05

Слава Шевченка не вмре, не поляже

У п’ятницю, 10 березня, у школі відбулося свято "Слава Шевченка не вмре, не поляже". Ведучі свята: Бас М., та Возна С. ознайомили слухачів із творчістю поета. Учні 7 класу продемонстрували сценку "Сім’я Тараса", учні 9 класу - "Тополю". У ролі Тараса - Федишин Ю., у ролі Оксани - Стадник С.

Учасники вокального гуртка виконали ряд пісень "Садок вишневий коло хати", "Портрет Кобзаря", "Ой люлі, люлі, моя дитино", "Ой три шляхи широкії", "Зацвіла в долині", "Якби мені черевички". Ансамбль хлопців 6-9 класів виконали пісню "Було колись на вкраїні".

Поезію та уривки читали: Балук М. "І золотої й дорогої", Возна С. "Всн йде, все минає", Стасів Ю. "Світе тихий", "Гомоніла Україна", Костецька О. "Мені тринадцятий минало".

Після завершення свята всі присутні виконали "Заповіт".

Учні 9 класу провели вікторину з глядачами "Життя та творчість Тараса".

У четвер, 9 березня, у школі відбулася виставка книжок Т.Г. Шевченка, а також виставка дитячих малюнків.

Категорія: Мої статті | Додав: horishneschool (13.03.2017)
Переглядів: 352 | Рейтинг: 0.0/0