Неділя, 19.05.2024, 17:42

Семінар вчителів початкових класів та музичного мистецтва

У Горішненській Зош І-ІІ ст. відбувсь семінар учителів початкових класів та музичного мистецтва у с. Бориничі, біля каплички Пресвятої Богородиці.
Семінар розпочали з молитви за воїнів у зоні АТО та мир на Україні. З великою цікавістю учасники семінару слухали проповідь о. Балацького, пароха села Бориничі. Учні читали вірші та молитви на честь Богородиці, співали пісні: "Принебесна, причудесна", "О, Маріє", "В Назаретіі".  Активні учасники семінару, хор церкви Івана Хрестителя с. Горішнє, виконали "Молитву за Україну" та ряд духовних творів під керівництвом Г. Л. Моцяк. Ведучі свята Садова Мирослава та Возна Сніжана ознайомили присутніх з історією каплиці. У виконанні ансамблю "Джерельце" звучали пісні до Богородиці. Учні школи з вчителем Франків М. В. сплітали з барвінку та калини вінок Богородиці. Завершили семінар покладанням вінка до підніжжя Пречистої. Підготували захід вчителі початкових класів Ратич Г. Д., Франків М. В., Лях О. М та вчитель музики Моцяк Г. Л.
Категорія: Мої статті | Додав: horishneschool (10.11.2015)
Переглядів: 352 | Рейтинг: 0.0/0