Неділя, 19.05.2024, 19:10

Прощавай, Букварику!

Вже традиційне для першокласників свято "Прощавай, Букварику!" відбулось 21 квітня у нашій школі. З метою узагальнення знань учнів, здобутих протягом навчального року, свято відбувалось у два етапи: перший - допомога Букварику у визволенні з полону, та другий - звична Азбука. Друг школярів був викрадений Мудрою совою, а визволити його можна було лише склавши чарівну квітку та виконавши всі завдання, що їх загадували посланці Сови. До учнів завітали: Поштар Пєчкін (Звозда С., що й сповістив про Буквареву пригоду), Циганка (Дубан А., що принесла чарівні карти - приклади), Помилка (Сич. Н. роздавала дітям картки із неправильно написаними словами, в яких діти мали відшукати помилки), Баба Яга (Панчишин О. загадувала казкових героїв, що їх учні відгадували за описом), Пеппі Довгапанчоха (Бас. Х.), Плакса (Верес С.), Шапокляк (Раделіцька С.). Кожне виконане завдання приносило учням ще одну пелюстку до чарівної квітки. Варто зазначити, що першачки виконували завдання швидко, правильно та з неабиякою насолодою, тож Букварик (Ритаровський О.) швидко повернувся, а з його поверненням розпочалась і друга частина свята - квіткова абетка. Учні не оминули увагою жодну літеру, розповівши короткі тематичні віршики. Звичайно, що на свято завітали також і майбутні підручники для учнів: Математика (Шумська А.), Українська мова (Балук Х.) та Читанка (Спас О.). Ролі підручників виконали учениці третього класу, а учні четвертого були казковими гостями свята, та виступили з побажаннями і порадами до першокласників. Як винагорода та заохочення юним акторам, батьками учнів був організований солодкий стіл. Свято підготувала класовод Ревер Л. В., а прекрасну музичну частину свята створила педагог-організатор, Моцяк Г. Л.

Категорія: Мої статті | Додав: horishneschool (24.04.2017)
Переглядів: 328 | Рейтинг: 0.0/0