Неділя, 19.05.2024, 17:42

Останній дзвоник

У п’ятницю, 26 травня, у нашій школі відбулося свято останнього дзвоника. Цього року випускниками стали 8 учнів.

Традиційно учні школи одягнули вишиванки. Привітати школярів зі святом прийшли о. Олександр та сільський голова, Моцяк М. Я.

З найкращими побажаннями також звернулася до учнів директор школи Маланчук Г. Ю.. Також вона нагородила кращих учнів школи за успіхи у навчанні дипломами та грамотами.

З побажаннями до випускників також звернулися батьки (з промовою виступили Бас Н. та Жалобніцька О. С,), вчитель початкових класів, Франків М. В., та класний керівник, Рудецька Н. І,, які бажали їм подальших успіхів у дорослому житті. Випускники в свою чергу подякували вчителям за їх терпіння і знання, які вони отримали в школі.

Право останнього дзвоника надали учню 9 класу, Бас Максиму, та учениці першого класу, Хоманчук Марії.

Категорія: Мої статті | Додав: horishneschool (31.05.2017)
Переглядів: 383 | Рейтинг: 0.0/0