Вівторок, 07.05.2024, 11:35

Останній день перед канікулами

В п’ятницю, останній день навчання, перед канікулами учні 5, 7, 8 класів разом з педагогом-організатором Моцяк Г. Л. провели командні змагання, де брали участь 2 команди "Калина" та "Дивограй". Перед учнями були поставлені 10 конкурсів, де вони вправно та чесно вибороли перемогу. Найбільш вдалим був конкурс капітанів, які добряче поласували смачним овочевим салатом, які приготували для них учасники команд. Підтримували учасників команд молодші школярі та вчителі.

Перемогу отримала команда "Дивограй", де капітаном був учень 7 класу Гошівський Валентин.

Цікавими були конкурси "Знайди скарб", "Музичний", "Малюємо картину", Капітан - віднайди своїх учасників", "Смачний обід".

Після конкурсних змагань у всіх учнів школи були проведені бесіди та інструктажі "Про попередження нещасних випадків в канікулярний час"

Категорія: Мої статті | Додав: horishneschool (07.11.2017)
Переглядів: 386 | Рейтинг: 0.0/0