Середа, 08.05.2024, 00:34

Олімпійський урок

З метою заохочення учнів до заняття спортом та ведення здорового способу життя у нашій школі відбувся Олімпійський тиждень. Вчителі, що викладають уроки фізичної культури за допомоги класних керівників провели такі заходи:

1) Тематичні уроки фізкультури: (із проведенням вікторин, брейн-рингів, бесід, розповідей про Олімпійські ігри, участь в них українців, необхідність спорту в житті людини). Метою проведення таких уроків було розширення знань учнів про згадані спортивні змагання.

2) Вчителі-класоводи (Франків М. В., Ревер Л. В., Ратич Г. Д. та Лях О. М.) організували змагання серед учнів початкових класів. Змагання складались із декількох естафет та бігу. Варто зазначити, що для участі в конкурсах учні були поділені на команди за класами. Це сприяло покращенню стосунків у колективі, адже всі щиро переживали за перемогу власного класу, що, зрештою, не вплинуло на чесне дотримання правил змагань. Класу-переможця виявлено не було, адже всі класи здобули однакову кількість балів.

3) Вчителем фізичної культури, Ланчутом А. І., було проведено Олімпійську естафету та турнір з настільного тенісу у 5-9 класах.

Категорія: Мої статті | Додав: horishneschool (20.09.2017)
Переглядів: 373 | Рейтинг: 0.0/0