Вівторок, 07.05.2024, 21:19

Музика - мистецтво звуків

На уроці музичного мистецтва узагальнення теми: "Музика - мистецтво звуків" вчитель музики Моцяк Г. Л. та першачки запросили Незнайку. Діти радо прийняли гостя та відповіли на всі поставлені запитання, співали пісеньки вивчені на уроках музичного мистецтва та радо навчали співати Незнайка ( учень 5 класу,
 Ритаровський Остап). Разом грамли ритмічні ігри. А от коли Незнайко заспівав свою пісеньку "Я і Сара кльова пара" у класі зчинився шум та сміх. Учні радо аплодували гостеві та підспівували, ритмічно плескаючи. За гарні знання та виконання пісень казковий герой вручив медалі "Молодці" та солодощі. Урок завершили музичною поспівкою "Продзвенів дзвінок".

На пам’ять про свій перший відкритий урок учні зробили фотографії та ділилися враженнями із батьками.

Категорія: Мої статті | Додав: horishneschool (07.11.2017)
Переглядів: 376 | Рейтинг: 0.0/0