Неділя, 19.05.2024, 12:34

Казкова абетка

27 травня о 12 годині у нашій школі учні 1 та 3 класів під керівництвом учителів Франків М. В., Ратич Г. Д., Моцяк Г. Л. ставили виставу-казку "Казкова абетка".

Головними героями вистави були Школярка, Лисичка, Заєць, Ведмідь, Веснянка, Жуки, Сніжинки, Букварик та Читанка, Баба Яга.

Учні відповідально віднеслися до постановки вистави. Батьки підготували чудові костюми для казкових героїв. Діти декламували вірші, співали пісні, виконували хореографічні композиції "Жучки" і "Чобітки".

Ритаровський О., Звозда С. та Хоманчук О. виконували танець жучків. Роль Зайчика виконував Федишин Ю. Ведмідь - Пасемко О. Лисичка - Стадник С. Головну роль Школярки виконала Бас Хр. Роль веснянок виконували учениці 1 класу Панчишин О., Верес С, Вітрова Л., Сич Н., Раделіцька С., Дубан А., Дзіндзюра І. Творчо і майстерно виконала роль Баби Яги учениця 3 класу Костецька О. Чарівними підручниками були Гошівський В. та Квятковська І. Ніжними Сніжинками були Вітрова Л. та Верес С.

Вистава пройшла цікаво та весело. Дітям  аплодували учні, вчителі, батьки.

Категорія: Мої статті | Додав: horisne-school (12.06.2014)
Переглядів: 453 | Рейтинг: 0.0/0