Вівторок, 07.05.2024, 18:26

День українського козацтва

У Горішньому 75-річницю УПА, День українського козацтва, свято Покрови розпочали покладанням вінка до пам’ятника "Борцям за волю України", який сплели учениця 7 класу, Стадник Соломія, з бабусею та учні 9 та 4 класів: Дмитрак М. та Дмитрак Ю. з бабусею.

У церкві відправилася Служба Божа за всіх захисників України, за мир та перемогу. Продовжили святкування біля пам’ятника, де відправили молебень до Богородиці та панахиду за загиблими захисниками України. Промову мав о.Олександр. Учні школи: Федишин Ю., Квятковський А., Стадник С., Панчишин О., Бас Х., Садова М. читали вірші "Могила на краю села", "Повстанці", "Ми за Україну воювали", а хор церкви села Горішнє виконали духовно-патріотичні пісні. Завершилося дійство хвилиною мовчання та молитвою "Боже великий єдиний".

Категорія: Мої статті | Додав: horishneschool (17.10.2017)
Переглядів: 411 | Рейтинг: 0.0/0