Неділя, 19.05.2024, 19:43

Головна » Статті

Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 »

Мої статті | Переглядів: 310 | Додав: horishneschool | Дата: 28.11.2016 | Коментарі (0)

Мої статті | Переглядів: 427 | Додав: horishneschool | Дата: 28.11.2016 | Коментарі (0)

З метою виховання любові до природи та розширення знань про пори року, вчителі початкових класів (Ревер Л. В., Ратич Г. Д., Лях О. М.) та педагог-організатор (Моцяк Г. Л.) організували свято осені "Гарбузова родина", що відбулось 11 листопада. Свято складалось з двох органічно об’єднаних частин. Учні 1 та 3 класу виконали інсценізацію "Гарбузова родина", розповіли про дари осені, що їх знаходимо у садку та на городі, завершивши сценку піснею "Ходить гарбуз по городу" із виконанням танцю.

Учні 2 класу розповіли про осінь як пору року, назвали місяці та описали їх, читаючи вірші та співаючи пісні. Обидві частини поєднані візитом пані Осені.

Свято закінчилось проведенням конкурсів, у яких брали участь не тільки учасники свята, а й глядачі.

Мої статті | Переглядів: 329 | Додав: horishneschool | Дата: 13.11.2016 | Коментарі (0)

У переддень свята Покрови та Дня Захисника України учні 8 класу підготували пізнавальну історико-літературну подорож "Ми - діти козацького роду".

Учні ознайомили слухачів із історією козаччини, читали вірші, гуморески.

Ансамбль хлопців "Козачата" (5-8 кл) виконали ряд пісень: "Гей, там на горі", "Повіяв вітер степовий", "А ми стрільці Січовії".

Учні 3 класу привітали Захисників України сценкою "Я - Українець", читали вірші про Покрову.

Підготували захід вчитель музики, Моцяк Г. Л., та класний керівник 8 класу, Волкова О. А., яка завершила захід хвилиною мовчання за героїв України, які загинули.

Мої статті | Переглядів: 343 | Додав: horishneschool | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

Шкільний бібліотекар, Бурбиль Г. І., підготувала виставку книг.

Мої статті | Переглядів: 280 | Додав: horishneschool | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

До Дня захисника України у нашій школі проведено конкурс вітальних листівок для наших захисників. Відібрано найкращі листівки, що будуть надіслані у зону проведення антитерористичної операції.

Мої статті | Переглядів: 327 | Додав: horishneschool | Дата: 07.10.2016 | Коментарі (0)

У день працівника освіти учні школи підготували свято "Учительська доля - то сад у красі". Учні вокального гуртка "Джерельце" виконали ряд пісень "Перша вчителька", "Сонечко встає", "Ви вчителі", "Ваше свято", "День за днем".

Продемонстрували сценки"Діти - вчителі", "Цікавий урок".

Учні 4 класу вітали вчителів початкових класів, даруючи цікаві вірші та поетичне слово.

Підготували свято класний керівник 9 класу, Рудецька Н. І.; та педагог-організатор, вчитель музики Моцяк Г. Л.

Окрім участі у святі, учні 9 класу підготували ще один подарунок: у школі відбувся день самоврядування.

Мої статті | Переглядів: 331 | Додав: horishneschool | Дата: 07.10.2016 | Коментарі (0)

Учні та вчителі Горішненської ЗОШ вшанували пам’ять видатного українця, провівши тематичні виховні години та загальношкільну лінійку. Бібліотекар, Бурбиль Г. І., організувала виставку робіт М. Грушевського.

Мої статті | Переглядів: 255 | Додав: horishneschool | Дата: 28.09.2016 | Коментарі (0)

Першого вересня у нашій школі пролунав перший дзвінок, що оголосив початок нового навчального року. Учні 9 класу, випускники, привітали першокласників, які розпочинають своє навчання. Окрім вчителів, учнів школи та їх батьків, на святі були гості: отець Олександр та сільський голова Моцяк М. Я., які звернулись із вітальним словом. Свято підготували педагог-організатор Моцяк Г.Л. та класовод першого класу Ревер Л. В.

Після урочистого дзвінка був проведений перший урок. Учні 1-4 класів переглянули та обговорили ряд мультфільмів із серії "Це наше і це твоє".

Класні керівники старших класів провели уроки за темою "Від проголошення Незалежності до нової України". Слід відзначити перший урок у 7 класі, який підготувала Гарасюк О. М., нею було використано багато наочності та інноваційних технологій.

Мої статті | Переглядів: 275 | Додав: horishneschool | Дата: 05.09.2016 | Коментарі (0)

Традиційно свято останнього дзвоника відбулося у школі. Вітали випускників учні 1 класу. Із словами благословення звернулися отець Олександр, сільський голова М. Моцяк, директор школи Г. Ю. Маланчук.

Із сльозами на очах учні дякували вчителям за передані знання. На згадку про себе залишили стрічки, пов’язані на вінок.

Пісні виконували випускники школи "Дякую тобі, рідна школо", "Прощавай, рідна школо моя". Учні школи , ансамбль "Джрельце", виконали пісні "Червона калина" та "Квітуча Україна".

Мої статті | Переглядів: 302 | Додав: horishneschool | Дата: 02.06.2016 | Коментарі (0)